KRAKER puspriekabės su slankiojančiomis grindimis

UAB „Robmona“ nuo 2012 metų tapo olandų firmos „Kraker Trailers Axel B.V.“ puspriekabių su slankiojančiomis grindimis gamintojo oficialiu atstovu Lietuvoje. Mūsų įmonė didžiuojasi bendradarbiaudama su vienu iš geriausiu Europos Sąjungoje puspriekabių su slankiojančiomis grindimis gamintoju, kurio inžinieriai yra sukūrę unikalių ir patikimų sprendimų, tenkinančių klientų poreikius šiandien ir ateityje.

„Kraker“ puspriekabių gamintojas, taikantis aukštus reikalavimus naudojamoms medžiagoms ir komponentams, atlikdamas griežtą kokybės kontrolę, gali užtikrinti penkerių metų garantiją surinkimo ir padengimo dažais darbams.

UAB „Robmona“, 2011 metais atidarytame sunkiojo transporto autoservise, kuriame sumontuota šiuolaikiška, nauja įranga, dirba kvalifikuoti, patyrę specialistai, vykdo puspriekabių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, atlieka įvairaus sudėtingumo remonto darbus.

Nuotraukos galerijoje.

Kraker trailers detalių katalogas.

 

 

Galime pasiūlyti šių tipų puspriekabes

CF200

Tai pačios universaliausios „KRAKER“ siūlomos puspriekabės su slankiojančiomis grindimis bei galimybe klientui pateikti specialų užsakymą. Šio modelio puspriekabių tūris yra nuo 60m3 iki 107m3, taigi bendrai priekabos ilgis gali būti lanksčiai pasirenkamas – svyruoja nuo 10 iki 13,6 metrų.

 

CF200 ECO Waste

Ši puspriekabė yra pritaikyta įvairiems biriems kroviniams pervežti: miško kirtimų, medienos apdirbimo pramonės bei buitinėms atliekoms.
Viršutinis uždengimo tentas ir galinės durys valdomos hidraulikos pagalba.

 

 

CF400

Šių puspriekabių grindys specialiai pritaikytos vežti žvyrui, akmenims ar kitiems kroviniams, kuriems reikalingas didesnis talpos atsparumas mechaniniams pažeidimams.

 

 

CF501, CF502, CF503, CF504

Šios rūšies puspriekabės gali būti atidaromos pro šoną. Taip palengvinant tam tikrų didesnio tūrio krovinių įkrovimą.

 

 

CF-ISO

Tai – puspriekabė su slankiojančiomis grindimis bei galimybe kontroliuoti vidinę jos temperatūrą.
Pilnai izoliuotos šoninės sienos, kurios yra pagamintos analogiškai šaldytuvo konstrukcijai.
Atitinka Europos Komisijos direktyvą – šoninės sienos yra ne plonesnės kaip 45 mm storio, o likęs plotis – 2500 mm – yra pakankamas standartinių padėklų pakrovimui.

 

COMBI

Daugiau „Kraker“puspriekabių rasite: www.krakertrailers.eu/trailers