Kolesinskio gamybinė – komercinė firma „Robmona“ buvo įkurta 1994 m. lapkričio mėn. 7 d. 2009 m. liepos 7 d. buvo pakeistas įmonės juridinis statusas iš gamybinės – komercinės firmos į uždarą akcinę bendrovę. UAB „Robmona“ įsikūrusi Kungių km., Telšių raj. Pagrindinė įmonės veikla – medienos biokuro ir briketų gamyba.

Mūsų įmonė klientams gali pasiūlyti ekologiškai švarų biokurą – medienos skiedras („čipsus“) ir medienos pjuvenų briketus. Nuo 2012 m. įmonė tapo olandų firmos „Kraker Trailers Axel B.V.“ puspriekabių su slankiojančiomis grindimis gamintojo atstovu Lietuvoje.
UAB „Robmona“ nuolat diegia gamyboje naujas technologijas, stengiasi gerinti darbuotojų darbo ir poilsio sąlygas. Šiuo metu įmonėje dirba apie 40 darbuotojų, iš kurių branduolį sudaro patyrę savo srities specialistai.
Gerai išvystyta bei laiko patikrinta mūsų bendradarbiavimo sistema su klientais Lietuvoje ir Europos Sąjungoje suteikia įmonei galimybę stabiliai dirbti ir greitai įvykdyti didelius bei smulkius užsakymus.

Nuolat ieškome naujų partnerių ir galimybių abipusiai naudingam bendradarbiavimui.
Direktorius Vidas Kolesinskis